YLE Testy nanečisto: YLE Movers

CO JE TO YLE MOVERS?
Jedná se o Young English Learners Test, po jejichž absolvování dítě získá cambridgeský mezinárodně platný certifikát. Je to speciálně vytvořená zábavná zkouška z angličtiny pro děti ze základních škol.
PRO KOHO JE YLE MOVERS URČENO?
Zkouška YLE Movers je určena pro děti okolo 8-12 let (přibližně 3.-7. třída ZŠ, během zkoušky musí dítě být schopno samostatně číst a psát přiměřeně dané úrovni v angličtině). Z našich kurzů doporučuji vyzkoušet dětem s učebnicemi Footprints 3 nebo Motivate 2. Stanovená úroveň CEFR je A1. Každé dítě po skutečné zkoušce získá certifikát, kde je pomocí erbů vyznačený dosažený počet bodů v jednotlivých částech.
CO TEST OBSAHUJE?
3 části: čtení a psaní (30 minut), poslech (25 minut), mluvení (7 minut)
CO NABÍZÍME V Little BOAT?
Chcete zjistit, jak na tom Vaše dítě s angličtinou je a rádi byste prověřili všechny složky jazyka? Vše v našem příjemném a přátelském prostředí NANEČISTO. Děti si budou mít možnost vyzkoušet skutečnou atmosféru zkoušky, po které také každé dítě získá svůj Little BOAT certifikát. Všechny části zkoušky budou naprosto autentické.
KDY?
Zkouška YLE Movers NANEČISTO se bude konat 1.3. 2019 (pátek) od 15:00 v Little BOAT. Předpokládaný konec okolo 16:30 (v závislosti na počtu přihlášených). Maximální počet účastníků: 8.
CENA?
400,-Kč

Cena zahrnuje: zkoušku nanečisto, kompletní psací potřeby, vyhodnocení i vlastní Little BOAT certifikát s výsledky.

Pokud byste po zkoušce v Little BOAT měli zájem přihlásit se na skutečnou zkoušku YLE Movers, registraci je nutno provést u British Council, které tyto zkoušky organizuje. Registrace probíhají do 4.4. 2019 a termín zkoušky je vypsán na 18.5. 2019

    PŘIHLAŠOVÁCÍ FORMULÁŘ