O mně

Od roku 2008 se věnuji výuce angličtiny. Začala jsem vedením kroužku angličtiny ve školce, poté přidala výuku dospělých v jazykové škole, kde jsem učila několik let na plný úvazek a věnovala se i pomaturitním studentům a vedení dětských kurzů.

Aktuálně se věnuji individuální výuce dětí a dospělých a vedení kroužků angličtiny ve školce a škole. U individuálních lekcí mě těší, že můžeme obsah výuky společně se studenty přizpůsobit na míru jejich potřebám, aby výuka byla zábavná, pohodová, ale také efektivní. Mám radost, že se moji žáci a studenti na naše společné lekce těší a já můžu sledovat jejich pokroky.

U kroužků angličtiny mě těší jejich pestrost a nadšení dětí při našem společně stráveném čase. Velice mě baví rozvíjet a podporovat dětskou zvídavost a hlavně možnost vytvoření pozitivního vztahu k angličtině.

Moje lekce jsou vedeny moderními vyučovacími metodami, které propojují výuku angličtiny se světem kolem nás. Věřím, že moje radost z výuky, se pak stává radostí mých žáků a studentů z jejich pokroků a společně stráveného času.


  • vystudovala jsem Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy
  • jsem držitelkou mezinárodního cambridgského certifikátu C2 Proficiency (také CAE a FCE)
  • mám zkušenosti s výukou dětí, vedení kurzů angličtiny v MŠ, kurzů angličtiny pro děti v jazykové škole
  • absolvovala jsem dlouhodobý studijní pobyt v USA a au-pair pobyt v UK
  • absolvovala jsem kurz první pomoci zaměřené na děti
  • neustále se vzdělávám a rozšiřuji své pedagogické znalosti, jsem držitelkou těchto vzdělávacích certifikátů:

Certifikát Akademie lektorů Virtuální jazykovky

University of Edinburgh: The Clinical Psychology of Children and Young People

University of California: Emerging Trends & Technologies in the Virtual K-12 Classroom

Oxford Professional Development Training: Teaching English: Secondary Schools; Angličtina pro 2. stupeň ZŠ

Oxford Professional Development Webinars: Getting Young Learners to Write in English; How to Use Creativity in the Young Learners English Classroom; Making the Most of Creativity in the Kindergarten English Classroom; Making the Most of Mixed Ability Kindergarten English Classes; Preparing Kindergarten Children to Write in English

kontakt: andrea@littleboat.cz