Angličtina pro starší školáky

11 - 16 let (6. - 9. třída / prima - oktáva)

Na starší školáky či gymnazisty čeká na našich hodinách řada učebnic, které jsou pro tuto věkovou skupinu atraktivní. Teenageři musí na hodinách angličtiny získat jistotu a zbavit se ostychu a strachu z případného neúspěchu. 

Naše metodika zůstává stejná i pro tuto věkovou skupinu, hodiny jsou plné aktivit, ovšem s ohledem na naše "malé dospělé". Na konci každého tématického bloku učebnice čeká studenty i tzv. Progress Check, na kterém si sami studenti ověří, co se už naučili.

Naši studenti ve věku 11-16 let jsou rozděleni do více kurzů podle předchozích zkušeností s angličtinou a pokročilosti. Dítě je zařazeno do skupinky při osobním setkání a dohodnutí vyhovujícího času kurzu. 

Kurz probíhá 1x týdně 60 minut. Maximálně 4 děti/skupinku. Celková cena za pololetí (15 lekcí) včetně všech výukových materiálů je 4600,-Kč.

Přihláška na kurz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám brzy ozveme.

* Udělení souhlasu se zpracováním poskytnutých osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zasíláním obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. Podrobnosti čtěte zde.