Angličtina pro školkové děti

3 - 5 let

Děti se začínají aktivněji zapojovat do hodiny. S papouškem Jackem společně objevujeme svět kolem nás v anglickém jazyce. Na děti čekají hodiny plné her a písniček. Ve výuce používám tzv. Story-Based Approach (výuka pomocí příběhu) a Total Physical Response (zapojení motorické aktivity do procesu osvojování jazyka). Součástí hodin je také Table Time, kdy budeme s dětmi kroužkovat, malovat, přiřazovat, nalepovat...

Součástí každé hodiny je také dílnička (tématicky propojená s hodinou), během které si společně něco vyrobíme. Během celé této doby lektor komunikuje v angličtině. Tím vytváří přirozeně anglicky mluvící prostředí, kdy si děti prohlubují pasivní i aktivní znalost jazyka.

Během celé této doby lektor komunikuje v angličtině. Tím vytváří přirozeně anglicky mluvící prostředí, kdy si děti prohlubují pasivní i aktivní znalost jazyka.

Kurz probíhá 1x týdně 60 minut. Celková cena za pololetí (15 lekcí) včetně všech výukových materiálů je 2600,-Kč.

Přihláška na kurz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám brzy ozveme.

* Udělení souhlasu se zpracováním poskytnutých osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zasíláním obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. Podrobnosti čtěte zde.