Angličtina pro mladší školáky

8 - 11 let (3. - 5. třída)

Baví vaše děti už teď příběhy, cestování, výtvarné aktivity a mnoho dalšího? Pak je to u nás bude bavit ještě víc. A to vše navíc v angličtině.

Hodiny pro mladší žáky jsou plné aktivit a nuda na našich hodinách nemá místo.  V našich hodinách klademe důraz na rozvoj schopností 21. století a neustále trénujeme mozkové závity. Děti také při hodinách mezi sebou spolupracují. 

U mladších školáku už rozvíjíme také psaní a čtení v angličtině. 

Zábavnou formou se snažíme, aby děti nabývaly v angličtině jistotu, ať už jde o mluvený či psaný projev.

Děti se v rámci jednotlivých tématických bloků učebnice věnují svým projektům, ve kterých si propojí vše, co se naučily s možností využití vlastní kreativity.

Naši žáci jsou rozděleni do více kurzů podle předchozích zkušeností s angličtinou a pokročilosti. Dítě je zařazeno při osobním setkání, při kterém je s rodiči stanoven vyhovujícího času kurzu.  

Kurz probíhá 1x týdně 60 minut. Maximálně 4 děti/skupinku. Celková cena za pololetí (15 lekcí) včetně všech výukových materiálů je 4600,-Kč.

Přihláška na kurz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám brzy ozveme.

* Udělení souhlasu se zpracováním poskytnutých osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zasíláním obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. Podrobnosti čtěte zde.